22 100 41 21

Dlaczego my?

Działalność HelioExperts sp. z o.o. skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych i przyjaznych technologii odnawialnych źródeł energii.

Spółka została powołana w 2011 r. i od początku swojej działalności zrealizowała setki instalacji solarnych.

Nasza firma to ludzie pełni pasji, z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam projekty. Montowane przez nas instalacje, w myśl długofalowej strategii spółki, bazują na podzespołach wyłącznie renomowanych dostawców.

Co możemy Tobie zaoferować?

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

W oparciu o profesjonalny audyt fotowoltaiczny wykonywany przez naszych Ekspertów , każdy z Klientów otrzymuje indywidualne rozwiązanie dobrane na postawie przeprowadzonej analizy zapotrzebowania na energię elektryczną oraz zidentyfikowane możliwości montażowe panujące na terenie danej nieruchomości.

Projekt instalacji

Nasz zespół inżynierów wykona dedykowany dla Ciebie projekt elektryczny oraz wizualny Twojej instalacji  fotowoltaicznej. Zaproponowane rozwiązanie stworzymy  w oparciu o certyfikowane i spełniające normy zakładów energetycznych  podzespoły o najwyższej jakości.

Montaż instalacji

W oparciu o powstałą dokumentację techniczną wykonamy montaż instalacji fotowoltaicznej oraz wstępny rozruch. Czas montażu to około 1-3 dni dla instalacji o mocy nie przekraczającej 20 kW.

Zgłoszenie do sieci

Nasza praca  nie kończy się na montażu, nasz dział techniczny w ramach oferty przygotowuje również kompletne dokumenty niezbędne do przyłączenia instalacji.

Monitoring oszczędności

Na życzenie Klienta prowadzimy stały monitoring uzysków z instalacji, a w razie konieczności nasz dział serwisowy przygotowany jest na szybką reakcję. 

Twoja instalacja bez angażowania dodatkowych środków z Twojego budżetu domowego?

Dzięki naszej partnerskiej współpracy z Bankiem BNP Paribas stworzyliśmy unikalny produkt pozwalający naszym Klientom na preferencyjnych warunkach sfinansować instalację fotowoltaiczną z generowanych przez nią oszczędności. Oznacza to, że nasi Klienci stają się właścicielami instalacji bez żadnych dodatkowych nakładów, ponieważ środki przeznaczane przez nich co miesiąc na zapłatę rachunku za prąd kierowane są po prostu na opłatę za instalację. W świetle rosnących cen energii elektrycznej, co potwierdzane jest corocznie w raportach GUS, nasi Klienci uzyskują niezależność od podwyżek cen energii na minimum 35 lat (żywotność instalacji).

Nasi partnerzy

Włącz oszczędzanie!

Skontaktuj się z nami: 22 100 41 21 kontakt@helioexperts.pl